




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найважливіше в спільних подорожах з вихованцем це безпека. Для того щоб захистити улюбленця від травм і забоїв, рекомендуємо використовувати італійську переноску від торгової марки Бергамо. Аксесуар виконаний з міцного пластику і доповнений металевими дверима. Така конструкція гарантує ударостійкість, а також виключає втечу домашньої тварини з контейнера. Переноска Бергамо відмінно підходить вихованцям середнього і великого розміру. Завдяки легкій вазі і простий збірці, девайс зручно використовувати.
Переваги:
Розміри: 58х38х38 см
Матеріал виготовлення: високоміцний пластик / метал
Максимально допустима вага тварини: 11 кг
Виробник: MP Bergamo, MP Bergamo srl, Італія
Переваги:
- висока міцність;
- якісні матеріали;
- легка вага;
- демократична ціна.
Розміри: 58х38х38 см
Матеріал виготовлення: високоміцний пластик / метал
Максимально допустима вага тварини: 11 кг
Виробник: MP Bergamo, MP Bergamo srl, Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergamo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Максимальне навантаження | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 866 ₴

