



Клітка середніх розмірів для декоративних гризунів. Прямокутна конструкція з лицевою похилою стороною максимально зберігає внутрішній простір. Виготовлена з безпечних для тварин матеріалів. Покриття металу здійснюється з використанням сучасних європейських технологій.
У комплектацію входить дві металевих полиці, що створюють додаткові поверхи щоб мешканці клітки могли більше рухатися. Добре почуватимуться в ній малі гризуни.
Піддон до клітки фіксується з допомогою двох застібок. Завдяки такій конструкції у клітці легко проводити прибирання. Двері для зручного доступу до мешканців клітки розташовані оптимально на боковій стороні конструкції таким чином щоб доступ був можливий до обох поверхів.
Розміри 575х300х315 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лорі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Клітка |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 340 мм |
- Ціна: 1 096 ₴

