



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручний пластиковий туалет Big від італійського бренду Georplast виготовлений для комфортної експлуатації котами. Туалет досить глибокий та має високі бортики, які перешкоджають забрудненню квартири піском чи екскрементами тварини. Лоток має знімний борт за який можна закріпити поліетиленовий пакет, це дозволить зробити прибирання туалету кота швидким та легким — просто відкріпити борт та зібрати пісок.
Переваги:
Характеристики:
Матеріал: пластик
Розмір: 50x40x14,5 см
Переваги:
- Зручний лоток для комфортного життя кота;
- Високоякісний та міцний пластик, безпечний для тварин;
- Легко миється та чиститься, не вбирає неприємних запахів;
- Високі борти сприяють підтримці чистоти у домі чи квартирі;
- Достатній об'єм для дорослих котів, тварина зможе легко розвернутись;
- Бортики перешкоджають потраплянню на підлогу піска чи сечі пухнастого улюбленця;
- В лоток вміщується достатньо наповнювача, щоб задовольнити потребу кота в закопуванні.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Розмір: 50x40x14,5 см
Наличие цветов уточняйте у менеджера
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GEORPLAST |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Открытый |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 145 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 486 ₴
- Готово к отправке
- Код: A662
Туалет-лоток Georplast Big для котов, 50х40х14,5 см
486 ₴
- +380 (97) 248-91-00Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
