




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип генератора |
Інверторний |
| Тип запуску |
Ручний стартер Електростартер |
| Можливість підключення АВР (ATS) |
Є (опціонально) |
| Паливо |
Бензин |
| Кількість циліндрів двигуна |
1 |
| Виконання |
Закрите |
| Коефіцієнт потужності |
1 |
| Напруга, В |
230 |
| Частота, Гц |
50 |
| Об'єм двигуна, см3 |
223 |
| Потужність двигуна, к.с. |
7.5 |
| Потужність генератора, 1 фаза, кВА |
3.5 |
| Максимальна потужність генератора, кВт |
3,9 |
| Номінальна потужність генератора, кВт |
3.5 |
| Акумулятор |
12V / 6.5Ah |
| Об'єм масляного картера, л |
0.7 |
| Об'єм паливного бака, л |
8,8 |
| Охолодження двигуна/генератора |
Повітряне |
| Продуктивність при 100% навантаженні, год |
8 |
| Номінальні обороти двигуна, об/хв |
3000 |
| Датчик рівня оливи |
Є |
| Максимальний струм навантаження, А |
17 |
| Номінальний змінний струм, А |
2x16A + ATS |
| Номінальний постійний струм, А |
12V / 8A |
| Тип альтернатора |
Інверторний |
| Регулювання напруги |
Інвертор |
| Щітки |
Є |
| Тип обмотки |
Мідь |
| Ступінь захисту |
IP23M |
| Рівень шуму, дБА |
94 |
| Рівень шуму на відстані 7 м, дБА |
72 |
| Захист від перегріву |
Так |
| Захист від короткого замикання |
Так |
| Сигналізація при недостатньому рівні оливи |
Є |
| Функція зварювання |
Немає |
| Розміри, мм |
665 x 465 x 525 |
| Вага, кг |
41.5 |
| Вага в упаковці, кг |
45 |
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Уровень шума | 94 дБ |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 8.8 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Мощность двигателя | 7.5 л. с. |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Ширина | 465 мм |
| Длина | 665 мм |
| Высота | 525 мм |
| Основные | |
| Номинальная мощность | 3.5 кВт |
| Время непрерывной работы | 8 час |
| Номинальная сила тока | 16 А |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Тип топлива | Бензин |
| Защита от перегрузки | Да |
| Степень защиты IP | 23 |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3.9 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Производитель | Black&Decker |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 42 900 ₴



