

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний інвертор Multi 12/500/20-16 ыз чистою синусоїдою на виході має у своєму складі багатоступінчастий зарядний пристрій з адаптивною технологією заряду батарей і трансфертне реле передачі змінного струму, що швидко діє. Інвертор не допускає паралельних і 3-х фазних конфігурацій. Інвертор має безліч налаштувань і одне програмоване реле.
Особливості інвертора Victron Energy Multi 12/500/20-16:
- Пікова потужність: 900 Вт
- Макс. ефективність: 90%
- Діапазон напруги (DC): 9,5-17
- Реле передачі (Imax): 16А
- Дистанційне керування On/Off: так
- Матеріал корпусу: сталь/ABS пластик
- Під'єднання батарей: 16мм2
- 230VAC з'єднання: G-ST18i конектор
- Відповідність стандартам EN55014-1/EN 55014-2/EN 61000-3-2/EN 61000-3-3
Особливості зарядного пристрою:
- Температурний датчик: так
- Максимальний струм заряду (при 25ºС): 20А
- Вхідна напруга АС: 187-265, 45-65 Гц
- Струм заряду для стартерної батареї: 1А
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victron |
| Защита от перегрева | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная мощность | 900 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Тип устройства | Инвертор |
| Глубина | 120 мм |
| Подключение устройства | 2 USB разъема |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет | Черный |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Встроенный предохранитель | True |
- Цена: 25 800 ₴

