




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Инверторный генератор ITC POWER GG30XI 3500W
Бензиновый электрогенератор GG30XI – это качественная модель электрогенератора марки ITC Power, имеет среднюю мощность, малый вес.
| Тип генератора |
Інверторний |
| Тип запуску |
Ручний |
| Паливо |
Бензин |
| Кількість циліндрів двигуна |
1 |
| Виконання |
Відкрите |
| Коефіцієнт потужності |
1 |
| Напруга, В |
230 |
| Частота, Гц |
50 |
| Об'єм двигуна, см3 |
208 |
| Потужність двигуна, к.с. |
7 |
| Потужність генератора, 1 фаза, кВА |
3 |
| Максимальна потужність генератора, кВт |
3.5 |
| Номінальна потужність генератора, кВт |
3 |
| Об'єм масляного картера, л |
0.5 |
| Об'єм паливного бака, л |
12 |
| Охолодження двигуна/генератора |
Повітряне |
| Номінальні обороти двигуна, об/хв |
3000 |
| Максимальний струм навантаження, А |
13 |
| Номінальний змінний струм, А |
2 x 16 A |
| Номінальний постійний струм, А |
12 V / 5 A |
| Тип альтернатора |
Інверторний |
| Регулювання напруги |
Інвертор |
| Щітки |
Є |
| Тип обмотки |
Мідь |
| Ступінь захисту |
IP23 |
| Рівень шуму, дБА |
96 |
| Рівень шуму на відстані 7 м, дБА |
73 |
| Захист від короткого замикання |
Так |
| Сигналізація при недостатньому рівні оливи |
Є |
| Функція зварювання |
Немає |
| Розміри, мм |
400 x 450 x 450 |
| Розміри в упаковці, мм |
500 х 480 х 510 |
| Вага, кг |
32 |
| Вага в упаковці, кг |
36 |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Длина | 450 мм |
| Основные | |
| Производитель | ITC Power |
| Страна производитель | Испания |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 230 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Количество фаз | 1 |
| Полная мощность | 3 кВА |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 73 дБ |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 15 000 ₴





